1. ВИЗНАЧЕННЯ ТИПУ ШКІРИ ПІСЛЯ ОЧИЩЕННЯ

Ретельно очистіть обличчя м'яким миючим засобом і акуратно промокніть шкіру. Не слід використовувати засобів зволоення після етапу очищення. Через 30 хвилин огляньте щоки, підборіддя, ніс і чоло на предмет наявності блиску. Ще через пів години зверніть увагу, наскільки сухою здається шкіра, особливо коли ви посміхаєтеся. Якщо виникають неприємні відчуття пересушеності, стягнутості і, в цілому, дискомфорту, ваша шкіра, імовірно, суха.

Якщо на носі і чолі помітний блиск, ваша шкіра, швидше за все, нормальна або комбінована. Якщо на щоках, крім чола і носа, є блиск, швидше за все, у вас жирна шкіра.

  1. ВИЗНАЧЕННЯ ТИПУ ШКІРИ ЗА ДОПОМОГОЮ СЕРВЕТКИ

Цей метод набагато швидший. Візьміть серветку, можна скористатися спеціальною з рисового паперу або звичайною. Потім акуратно прикладайте її до різних областей обличчя. Після цього подивіться на серветку на просвіт, щоб визначити, скільки шкірного жиру вона зібрала. Якщо папір практично нежирний, у вас, швидше за все, суха шкіра. Якщо жирні сліди залишилися після дотику до області чола і носа, ваша шкіра нормальна / комбінована. Нарешті, якщо серветка вся блищить, дуже ймовірно, що у вас жирна шкіра.

Ці методи допоможуть самостійно визначити тип шкіри. При цьому важливо пам'ятати, що стан і потреби шкіри можуть з часом змінюватися. Рекомендуємо піклуватися про здоров'я своєї шкіри і регулярно перевіряти, чи потрібні будь-які коригування в поточному ритуалі, щоб він був збалансованим і актуальним.

Сяйте і насолоджуйтеся своєю природною красою!